Regulamin konkursu Ekologiczne Recenzje

§ 1

Konkurs jest zorganizowany przez firmę MiniWaste Lidia Guzowska, zlokalizowaną pod adresem ul. Floriana Piotrowskiego 6/5, 10-692 Olsztyn, posiadającą numer identyfikacji podatkowej (NIP): 7441693792.

§ 2

Okres trwania konkursu obejmuje dni od 02 kwietnia 2024 roku do 14 kwietnia 2024 roku.

§ 3

Głównym celem konkursu jest promowanie ekologicznych produktów wysokiej jakości oraz ułatwienie konsumentom wyboru wartościowych artykułów na podstawie opinii innych użytkowników.

§ 4

Aby wziąć udział w konkursie, należy być osobą pełnoletnią i wystawić opinię na temat zakupionego produktu na stronie internetowej sklepu https://miniwaste.pl/ w trakcie trwania konkursu.

§ 5

Informacje o wygranej zostaną przekazane Laureatom za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres powiązany z kontem na stronie sklepu https://miniwaste.pl/ lub telefonicznie.

§ 6

Opinie, które zdobędą nagrody, zostaną publikowane na profilu sklepu w mediach społecznościowych Facebook i Instagram, wraz z imieniem zwycięzcy oraz treścią opinii.

§ 7

Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania wszystkich przesłanych opinii w materiałach reklamowych na zasadach cytatu.

§ 8

Podany adres e-mail będzie wykorzystany wyłącznie do celów powiadomienia o wygranej i kontaktu z Laureatem, nie będzie widoczny publicznie ani używany w inny sposób.

§ 9

Nagrodami w konkursie są bony pieniężne o wartości 50 zł brutto, które można wykorzystać na zakupy w sklepie https://miniwaste.pl/. Organizator przygotował 3 takie nagrody.

§ 10

Zwycięzcy konkursu zostaną wybrani przez Organizatora na podstawie kryteriów takich jak:

  • poprawność językowa (zgodna z zasadami języka polskiego) max. 5 punktów.
  • przydatność opinii dla potencjalnych konsumentów (wrażenie z użytkowania, rozwiązane problemy, wydajność, zalety, wady, porównanie do innych produktów – za każdy element max. 2 punkty)
  • długość opinii max. 3 punkty.

§ 11

Organizator nie będzie brał pod uwagę ocen produktów przy wyborze zwycięzców.

§ 12

W przypadku zakupu produktów o wartości przekraczającej wartość bonu, laureat musi uiścić różnicę. Natomiast w przypadku zakupu towaru o wartości niższej niż wartość bonu, niewykorzystana kwota nie zostanie zwrócona laureatowi.

§ 13

Laureaci zobowiązani są do podania swoich danych osobowych w terminie 14 dni od otrzymania powiadomienia o wygranej. W przeciwnym przypadku nagroda zostanie przekazana organizatorowi.

§ 14

Nagrody mogą być wysyłane jedynie na terytorium Polski.

§ 15

Uczestnictwo w konkursie jest ograniczone do osób fizycznie zamieszkałych w Polsce, wykluczeni są pracownicy sklepu https://miniwaste.pl/, osoby współpracujące na podstawie umowy zlecenia z tą firmą oraz osoby zaangażowane w przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.

§ 16

Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych przez firmę MiniWaste Lidia Guzowska w celach marketingowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, ustawa z 29.08.1997 r. (Dz.U. Nr 133 z 1997 r..)

§ 17

Przystępując do Konkursu uczestnicy akceptują niniejszy regulamin i zgadzają się na jego postanowienia.

Shopping Cart