Perfect Cup

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  • Polski Kubeczek Menstruacyjny z pętelką, Róż, Rozm. S, Zero Waste, Perfect Cup
  • Polski Kubeczek Menstruacyjny z pętelką, Pudrowy Róż, Rozm. S, Zero Waste, Perfect Cup

    Oceniono 0 na 5
    Original price was: 78.99 zł.Current price is: 68.90 zł. Dowiedz się więcej
  • Polski Kubeczek Menstruacyjny z pętelką, Róż, Rozm. S, Zero Waste, Perfect Cup

Kubeczki menstruacyjne Perfect Cup

Kubeczki menstruacyjne polskiego producenta Perfect Cup to zdecydowanie najbardziej innowacyjny i kobiecy produkt w naszej ofercie. Nie mogło go po prostu u nas zabraknąć? Dlaczego?

Po pierwsze bezpieczeństwo i zdrowie

Kubeczki Perfect Cup są wykonane z bezpiecznego i przebadanego sylikonu SILPURAN®. Same jesteśmy użytkowniczkami tego rozwiązania, więc zdrowie było da nas kluczowe. Sylikony Silpuran spełniają rygorystyczne wymagania branży medycznej. Dzięki temu wykonane z nich kubeczki menstruacyjne są fizjologicznie bezpieczne.

Ekologiczna higiena podczas menstruacji

Menstruacja nie musi dłużej wiązać się z produkowaniem ogromnych ilości odpadów higienicznych, które nie są kompostowalne, biodegradowalne i nikt nie poddaje ich recyklingowi. Od teraz możliwe jest wielkokrotne korzystanie z jednego produktu, jakim są kubeczki menstruacyjne. Wyprodukowane bez użycia niebezpiecznego dla środowiska chloru i dioksyn. Poza tym są wyprodukowane w Polsce.

Komfort

Jeśli tak jak my jesteś kobietą wielozadaniową, spełniającą się zawodowo, uprawiającą sport rekreacyjnie lub zawodowo, a do tego jesteś matką i uwielbiasz być ciągle w biegu, to tak jak my pokochasz kubeczki menstruacyjne! Okazały się być wygodniejsze niż przypuszczałyśmy. Niewyczuwalne podczas użytkowania i zawsze “pod ręką”.

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia przy doborze rozmiaru to zapraszamy do kontaktu lub skorzystaj z podpowiedzi umieszczonych przy opisach produktów, takich jak tu.

Ekonomiczne

Nie bez znaczenia jest to, że kubeczki menstruacyjne są po prostu ekonomicznym rozwiązaniem. Choć wydawać by się mogło, że ich cena przewyższa zakup tradycyjnych podpasek lub tamponów. Przy przyjrzeniu się bliżej tematowi od strony ekonomicznie okazuje się, że kubeczki menstruacyjne i w tym względzie deklasują tradycyjne środki higieniczne. Bowiem zakup kubeczka menstruacyjnego to jednorazowy wydatek na 5-10 lat.

Shopping Cart