Hydrophil

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Zrównoważone środowiskowo produkty higieniczne

Hydrophil, to niemiecka firma założona przez trójkę przyjaciół, którzy od lat prowadzą ciekawego bloga o wodzie. Temat wody był dla nich tak waży, że postanowili stworzyć markę produktów neutralnych pod względem wody.  Tak powstała marka Hydrophil, a produkty wychodzące spod ich ręki są wegańskie, zrównoważone środowiskowo, uwzględniające zasady sprawiedliwego handlu i dodatkowo szanujące zasoby wody pitnej.

Bambusowe szczoteczki do zębów i  języka

Jak się okazało możliwe jest wytwarzanie produktów z surowca pozyskiwanego w Azji z poszanowaniem środowiska oraz pracy rąk ludzkich. Hydrophil zapewnia, że bacznie obserwują czy wyznawane przez nich wartości są przestrzegane na każdym etapie produkcji.

Dlatego korzystając z bambusowej szczoteczki do zębów nie musisz się martwić czy podczas jej produkcji została zużyta nadmierna ilość wody, czy były testowane na zwierzętach lub czy wynagrodzenie pracę było odpowiednie. Ponieważ wszystkie te warunki muszą być spełnione by gotowy produkt mógł znaleźć się w Twoich rękach.

Bambusowe szczoteczki do przestrzeni międzyzębowych

Bardzo podobają nam się produkty z Hydrophil, głównie za etyczne podejście. A ich jakość powoduje, że tym chętniej po nie sięgamy. Tym bardziej, że produkty higieniczne często są jednorazowego użytku lub wymagają częstej wymiany. Dlatego tym ważniejsze jest to by nie generowały stosu śmieci, które nie podlegają recyklingowi.

Te małe, a jakże ułatwiające nam życie szczoteczki są dowodem na to, że w każdym aspekcie naszej codzienności możemy być ekologiczni.

Tabletki do mycia zębów

Ekologiczne i pozbawione plastiku tabletki do mycia zębów to innowacyjny i trochę zaskakujący produkt. Jednak już po pierwszym użyciu pokochasz to rozwiązanie. Zwłaszcza jeśli szukasz odświeżenia i skutecznego oczyszczenia zębów w pracy, szkole czy podróży. Łatwo je bowiem zabrać ze sobą, wystarczy, że spakujesz do plecak, torebki czy kieszeni tyle tabletek ile potrzebujesz na dany moment.

Wspierasz fundację non-profit

Zakup produktów wspiera fundację non-profit Viva con Agua de Sankt Pauli eV, która zapewnia dostęp do wody pitnej Globalnego Południa. Zatem decydując się na szczoteczkę do zębów czy przestrzeni międzyzębowych i Ty dokładasz do tego cegiełkę. Brawo!

Shopping Cart