Ben&Anna

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Pasty do zębów w słoiku Ben&Anna

Ta pochodząca z Niemiec firma, założona przez młodych ludzi, jest producentem tworzącym naturalne i co ważne skutecznie czyszczących past do zębów. Receptura past oparta jest na naturalnych składnikach, bezpiecznych dla nas jak i środowiska. Pozbawione mikroplastiku a jednak widocznie skuteczne pasty do zębów wyróżniają się przyjemnym smakiem i zapachem.

Naturalne wybielanie zębów

Ben&Anna udowodniki, że możliwe jest uzyskanie naturalnej bieli zębów stosując pasty do zębów o naturalnym, organicznym składzie. A ścierniwem, bo tak nazywa się ścierający płytkę nazębną składnik ścierający, nie musi być mikroplastik. W miejsce granulek plastiku w pastach Ben&Anna znajduje się delikatnie wybielający węgiel aktywny lub ekstrakt z ananasa z bromeliną. Czyli wybielamy swoje zęby w najprostszy, naturalny i zdrowy sposób.

Ochrona zębów dzięki naturze

Naturalne pasty do zębów skutecznie chronią zęby i dziąsła. Brak ftalanów, mikroplastiku i triklosanu już powoduje, że taka pasta do higieny jamy ustnej jest bezpieczna. A zastosowanie w niej organicznych i mineralnych środków jak enzymy roślinne, węgiel aktywny czy wyciągi z ziół dodatkowo chroni zęby i dziąsła oraz odświeża oddech.

Szklane opakowanie

Przyzwyczailiśmy się do tego, że pasty do zębów pakowane są w plastikowe tubki. Stało się to dla nas tak powszechne, że nikt nie zastanawia się nad słusznością takiego rozwiązania. A przecież taka tubka zakrywa rzeczywistą ilość pasty w niej umieszczonej. Przez to kupując pastę w tubce nie widzimy za jaką faktyczna ilość płacimy. W trakcie użytkowania też nie widzimy ile pasty jeszcze zostało i zawsze w tubce zostaje jakaś ilość pasty, którą wyrzucamy z opakowaniem, bowiem nie sposób wydłubać z takiej tubki całą ilość. Zatem płacimy za opakowanie i wyrzucamy część produktu niepotrzebnie. Dlatego tak właściwym rozwiązaniem jest zamienienie opakowania na takie, które w chwili zakupu pokarze prawdziwą ilość kupowanego produktu. Zapewni wygodne wybieranie pasty z wewnątrz i  pozwoli na wykorzystanie całej ilości. Fakt, że jest to opakowanie szklane, podlegające recyklingowi, a jego wytworzenie nie obciąża tak środowiska jak plastikowy odpowiednik, jest dodatkowym miłym plusem.

Kupując pasty do zębów Ben&Anna wspierasz organizację ekologiczną One Earth One Ocean. Więcej o tej organizacji dowiesz się tu.

Shopping Cart