Ekologiczne myjki do ciała

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  • Konopna myjka ze sznurka Miniwaste | wykonana ręcznie
  • Rękawica kąpielowa 100% bawełna organiczna
  • Rękawica kąpielowa - len i bawełna organiczna
  • Szczotka do masażu na sucho i mokro

Myjka z konopi

Doskonale sprawdzi się w łazience jako peelingująca delikatnie ciało. Myjka z konopi pomoże nam ujędrnić skórę, usunąć obumarły naskórek. Stosowanie myjki konopnej w codziennej pielęgnacji ciała wygładzi skórę, sprawi, że stanie się ona bardziej elastyczna, ukrwiona a tym samym poprawi jej wygląd. Myjka konopna stosowana do ciała to idealna alternatywa środków peelingujących dla osób z alergiami, ponieważ włókna konopi nie uczulają. Do złuszczenia martwych komórek i oczyszczenia skóry nie musimy stosować dodatkowych środków złuszczających.

Myjka z lnu

Jeśli poszukujesz czegoś delikatniejszego do mysia ciała to zakochasz się w lnianej myjce. Z jednej strony łagodnie oczyści skórę z drugiej poprawi krążenie krwi i limfy. Masując ciało okrężnymi ruchami przy użyciu lnianej myjki wspomożemy nasze ciało w walce z cellulitem.

Myjki łatwo utrzymać higieniczne. Wystarczy je wygotować lub włożyć do zmywarki.

Zalecamy suszyć je w przewiewnym miejscu zawieszone za ucho, które specjalnie do tego doszyłyśmy.

Kupując ręcznie wykonane myjki lniane i konopne wspierasz polskie rękodzieło użytkowe.

Myjki wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów, jednak któregoś dnia trzeba będzie się z nimi pożegnać. Wrzuć je wtedy do kompostownika lub do pojemnika na bioodpady, ponieważ są w pełni biodegradowalne. Totalne zero waste.

Shopping Cart