Bądźmy w kontakcie

+48 603 905 935

miniwaste@miniwaste.pl

Piotrowskiego 6/5

10-692 Olsztyn

Często zadawane pytanie!

Dla naszej ekipy priorytetem jest dbałość o środowisko, dlatego zdecydowaliśmy się na pakowanie naszych przesyłek bez użycia plastiku. Zdajemy sobie sprawę z ogromnego problemu recyklingu plastiku w Polsce i nie chcemy przyczyniać się do jego pogłębiania poprzez dodawanie kolejnych ilości plastiku. Nasze paczki są starannie pakowane w kartony, zabezpieczane papierową taśmą i wypełniane materiałami, które są w pełni przyjazne środowisku. Co więcej, jesteśmy zwolennikami zasady zero waste – wszystko, co dostajemy w ramach dostaw towaru do naszego magazynu, jest w pełni wykorzystywane. W Miniwaste nic się nie marnuje, dlatego z nami dokonasz zakupów, które są nie tylko ekologiczne, ale także zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dołącz do naszej społeczności dbającej o naszą planetę!

W naszym ekologicznym sklepie internetowym troszczymy się nie tylko o Wasze zdrowie, ale także o środowisko. Dlatego zrezygnowaliśmy z faktur papierowych, aby chronić drzewa i unikać dodatkowych odpadów.

Faktury przesyłamy teraz bezpośrednio do Waszej skrzynki e-mailowej. To nie tylko bardziej ekologiczne rozwiązanie, ale również praktyczne. Unikacie Państwo potencjalnych problemów związanych z gubieniem faktur, a także zaoszczędzacie czas szukając w przyszłości faktury. Wierzymy, że troska o środowisko to nasza wspólna odpowiedzialność. Dziękujemy, że jesteście z nami w tej zrównoważonej podróży!

Tak, realizujemy dostawy nie tylko na terenie Polski, ale również międzynarodowo. Koszty i warunki dostawy znajdziesz w sekcji “Dostawa i płatności” na naszej stronie.

Nawiązujemy współpracę z producentami i dostawcami, którzy priorytetowo traktują ekologiczne i etyczne normy. Zdecydowana większość z nich to polskie manufaktury, a w przypadku producentów spoza granic Polski, zawsze działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli interesują Cię szczegóły dotyczące konkretnych producentów, zapraszamy do odwiedzenia sekcji “Marki” na naszej stronie.

Akceptujemy płatności przelewem bankowym, szybkim przelewem za pośrednictwem PayU i inne dostępne metody płatności. Pełną listę znajdziesz w sekcji “Dostawa i płatności” na naszej stronie.

Jesteśmy ekologicznym sklepem internetowym specjalizującym się w oferowaniu produktów przyjaznych dla środowiska, takich jak ekologiczne kosmetyki, środki higieniczne oparte na naturalnych składnikach, ekologiczne środki do sprzątania domowego oraz wielorazowe alternatywy dla plastikowych przedmiotów. Pełną ofertę znajdziesz na naszej platformie zakupowej – zapraszamy do odwiedzenia “Sklepu“. 

Shopping Cart