Ministerstwo Dobrego Mydła

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • Olej śliwkowy | Ministerstwo Dobrego Mydła 30 ml data ważności 31.12.2023
  • Sale! Hydrolat Ekologiczny Lawenda | Ministerstwo Dobrego Mydła 100 ml data ważności 31.12.2023

Ministerstwo Dobrego Mydła

Manufaktura MDM podobnie jak Miniwaste założona została przez dwie siostry. Pracownia Ministerstwa to miłe miejsce, w którym ręcznie wytwarzane są kosmetyki najwyższej jakości. Dzielimy z dziewczynami przekonanie, że nie trzeba ograniczać jakości, ba należy ją podwyższać, zarówno oferowanych produktów jak i prowadzenia biznesu. I za to lubimy MDM.

Pachnące hydrolaty z Ministerstwa Dobrego Mydła

Hydrolaty otrzymywane są w wyniku destylacji roślin w całości lub ich części. Z tego też powodu określone są jako wody kwiatowe lub wody ziołowe. Ich dobroczynne działanie trudno przecenić, a świadoma pielęgnacja staje się niemożliwa bez ich udziału.

Hydrolaty z MDM przepięknie pachną, naturalną i niewzmacnianą syntetycznie wonią roślin, z których powstały. Powstają w niewielkiej francuskiej destylarni. Są ekologiczne i wysokoskoncentrowane, dzięki czemu niosą w sobie tyle dobra dla naszej skóry. Do hydrolatów Ministerstwo dodaje ferment z rzodkiewki, by nadać im antybakteryjne działanie.  By były przyjazne środowisku zminimalizowano ilość plastiku w opakowaniu, do minimum. Hydrolaty są wlane do szklanych buteleczek, a jedyną, bo konieczną częścią wykonaną z plastiku jest atomizer. Dziewczyny pomyślały o wszystkim!

Ekologiczne oleje kosmetyczne

Wielozadaniowość tego naturalnego kosmetyku jakim jest olej jest ograniczona wyłącznie naszą kreatywnością. Olejki kosmetyczne mogą być stosowane do pielęgnacji twarzy i skóry całego ciała, również skóry głowy. Do olejowania włosów. Do przygotowywania domowych kosmetyków, maseczek. A nawet do wzmocnienia łamliwych paznokci.

Olejki z Ministerstwa Dobrego Mydła są nierafinowane, tłoczone na zimno, o delikatnym, naturalnym zapachu. Opakowane w szklane buteleczki z atomizerem.

Szampon w kostce

Poszukujesz skutecznego, wysokiej jakości szamponu do włosów suchych, zniszczonych i potrzebujących wzmocnienia? Proszę bardzo, szampon Mleko-Miód-Owies spieszy z pomocą. Ten emolientowo-proteinowy szampon sprawi, że Twoje włosy staną się lśniące, miękkie, sypkie i  dokładnie oczyszczone.

Shopping Cart
Scroll to Top