BamBaw

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Zero waste dzięki BamBaw

Założona przez bliźniaków Maxa i Augustina firma powstała po to by na nowo zamienić plastikowe narzędzia do codziennej pielęgnacji na wielorazowe odpowiedniki. I tak oto dzięki BamBaw możemy śladem naszych dziadków i babć używać metalowe maszynki do golenia, drewniane szczoteczki do zębów i patyczki do uszu. Dziś są one produkowane z innych materiałów, ponieważ już wiemy, że bambus to najszybciej odnawialne źródło, a wykonane z nich akcesoria do łazienki świetnie wytrzymują panującą tam wilgoć. Maszynki do golenia produkowane są z estetycznie prezentującego się metalu, by poza funkcjonalnością cieszyły też oko.

Wielorazowe maszynki do golenia

Lata kampanii koncernów produkujących plastikowe maszynki do golenia przekonały nas, konsumentów, że jednorazowe maszynki z wieloma ostrzami są lepsze i skuteczniejsze od tradycyjnych metalowych maszynek. Tymczasem okazuje się, że maszynki a wymienne żyletki nie tylko są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu, ale też świetnie radzą sobie z każdym rodzajem zarostu. Wartością dodaną maszynek na żyletki jest ich ekologiczna i ekonomiczna strona. Bowiem dzięki wieloletniemu korzystaniu z jednej takiej maszynki nie generujemy gigantycznych ilości plastikowych odpadów. Z ekonomicznego punktu widzenia również wypadają bardzo korzystnie dla ich właścicieli.

Pędzel do golenia

Towarzyszem w domowej depilacji zarostu może, a wręcz powinien stać się pędzel do golenia. Z jednej strony pozwoli on na dokładne spienienie mydła do golenia i odpowiednie rozprowadzenie piany. Z drugiej strony nada całemu zabiegowi depilacji ekskluzywnego wymiaru. Pozwoli na wprowadzenie depilacji na wyższy poziom relaksu i przyjemności.

Bambusowe patyczki do uszu

Akcesorium codziennego użytku, które generuje ogromne ilości plastikowego odpadu można zastąpić bambusową alternatywą jaką są patyczki z BamBaw. Nikt nie zastanawia się ile rocznie generuje takiego odpadu, nie zaprząta sobie też głowy co z plastikowymi patyczkami do uszu dzieje się po ich wykorzystaniu. A jest to bardzo kłopotliwy śmieć, kumulujący się w przyrodzie. Plastikowe patyczki nie podlegają recyklingowi. Dlatego z całą pewnością warto przerzucić się na ich ekologiczny odpowiednik. Patyczki z BamBaw są wykonane z odnawialnego, biodegradowalnego surowca, jakim jest bambus. Waciki są wykonane z bawełny organicznej. A opakowanie pochodzi z recyklingu. Nie zmieniając nic w naszym życiu możemy zmienić tak wiele!

Shopping Cart