Kim jesteśmy

Jesteśmy Twoim ulubionym sklepem.

Wyznajemy eko-minimalizm. Minimalizujemy ilość wytwarzanych śmieci, żyjemy zgodnie z zasadą “lepiej mieć mniej a lepsze”. W naszym sklepie nic nie jest przypadkowe. Starannie wyselekcjonowałyśmy produkty ekologiczne po to, abyście Wy nie musieli tracić na to czasu i byście mogli korzystać z produktów przyjaznych środowisku. Wybrane tu produkty są ekologiczne, wielorazowe i pozwalające na działania w duchu zero waste. Nie lubimy jednorazówek i plastiku, dlatego nie znajdziecie tu tego. Zadbałyśmy nawet o to, by ekologiczne produkty w naszym sklepie nie były opakowane w plastik.

Wszystko po to, by maksymalnie dbać o nasze środowisko, by maksymalnie wykorzystywać przedmioty i czerpać maksimum przyjemności.

Daj się ponieść eko-zmianom i dołącz do MiniWaste!

Miniwaste

Liczby mówią same za siebie!

Ekologicznych produktów
1800 +
Udzielonych ekoporad
+
Wysyłek bez plastiku
%
5/5
Zamówienie dotarło błyskawicznie. Zapakowane w duchu zerowaste, pudełko może posłużyć do pakowania kolejnych rzeczy. Karton dotarł nieuszkodzony. W środku znalazły się wysokiej jakości produkty, głównie szczotki. Miłym zaskoczeniem był gratis w postaci płatka kosmetycznego wielorazowego użytku. Ceny w sklepie przystępne, tym bardziej, że produkty są przeznaczone do długiego użytkowania. Świetnie, że powstał sklep z dość dużym asortymentem, w którym można zaopatrzyć się w rzeczy sprzyjające naszej planecie. Obsługa na wysokim poziomie, chętnie udzielająca się w social mediach, odpisująca na wiadomości. Polecam ten sklep każdemu! ❤️
Ania Put
Opinia klientki pochodzi z naszego Facebooka
Wielorazowe płatki kosmetyczne Miniwaste

Certyfikowane produkty

Oferowane przez nas produkty mają stosowne certyfikaty

Zajmujemy się różnymi produktami ekologicznymi wysokiej jakości!

Shopping Cart