Dom MiniWaste

Wyświetlanie 1–32 z 102 wyników

Tu znajdziesz ekologiczne produkty do domu. Przyjazne środowisku środki czystości, szklane i termiczne butelki, lniane woreczki, woskowijki, dzięki którym zredukujesz ilość wytwarzanych śmieci. Ekologiczne i bardzo estetyczne kubki termiczne, w których kawa na wynos smakuje jeszcze bardziej. A dla kulinarnych odkrywców nadający się do domowego kompostu papier do pieczenia.

Nie lubimy plastiku, dlatego produkty tu umieszczone są pakowane bez jego użycia. Wielorazowe woreczki zostały wykonane z lnu pochodzącego z Polski zatem ich ślad węglowy jest bardzo niski.

A dla miłośników domowych porządków ekologiczne kosmetyki do domu. Od past czyszczących, przez myjki z lnu i konopi po drewniane szczotki do zadań wszelakich. Wszystkie środki są bezpieczne dla nas jaki i dla środowiska. Pakowane w duchu zero waste, w szkło lub papier.

Odwiedzaj Dom MiniWaste jak najczęściej ponieważ będą pojawiały się tu kolejne przyjazne środowisku produkty. Pomóż nam zredukować ilość produkowanego plastiku i tak jak my korzystaj z wielorazowych produktów.

Shopping Cart