odżywka w kostce

Odżywka w kostce

Co to jest odżywka w kostce?

Odżywka w kostce to produkt do pielęgnacji włosów, który dostępny jest w postaci kostki. Odżywka w kostce zawiera składniki odżywcze,  które głęboko nawilżają i odżywiają włosy, sprawiając że stają się miękkie, lśniące i elastyczne. 

Zalety odżywek w kostce?

1. Wygodna formuła. Do przechowywania nie trzeba używać dużych opakowań, kostka zajmuje mało miejsca. Wygodna w używaniu, wystarczy zwilżyć kostkę trzymając w dłoniach, a następnie nałożyć na włosy.

2. Wydajne. Odżywki w kostce są skondensowaną formułą odżywek w płynnej postaci. W niewielkiej kostce zawartych jest wiele składników odżywczych. Mała ilość rozpuszczonej odżywki w kostce wystarczy aby odżywić włosy na długi czas.

3. Łatwe w przechowywaniu. Odżywki w kostce zajmują mało miejsca, są  idealne w podróży, można je przewozić w bagażu podręcznych w podróży samolotem.

4. Bez parabenów i sztucznych barwników. Większość odżywek w kostce  nie zawiera parabenów ani sztucznych barwników, co sprawia, że są one idealne dla osób posiadających wrażliwą skórę lub poszukujących naturalnych środków pielęgnacyjnych.

5. Różnorodność. Odżywki w kostce są dostępne w różnych wariantach. Dzięki temu, można je dobrać do indywidualnych potrzeb i preferencji. Można znaleźć odżywki nawilżające, odżywcze, wzmacniające itp

6. Pakowane bez plastiku. Odżywki w kostce spakowane są najczęściej w kartonik, papier makulaturowy lub stalowe wielorazowe opakowanie. 

Jak używać odżywkę w kostce?

Zwilż odżywkę w kostce wodą,  gęstą, kremową formułę wetrzyj w dłonie, następnie nałóż na włosy. Trzymaj na włosach kilka minut, spłucz letnią wodą. 

Jeśli szukasz skutecznej i wygodnej odżywki do pielęgnacji włosów, koniecznie sprawdź odżywkę dostępną w naszym sklepie. 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart