Darmowe szkolenie

Chcesz poznać sprawdzone
przepisy na ekologiczne
produkty do sprzątania?

Chcesz oszczędzić na środkach do sprzątania robiąc je samodzielnie w domu?

Wystarczy zapisać się na to szkolenie!

Podanie danych osobowych, zaznaczenie checkboxa i kliknięcie przycisku wyślij prowadzi do zawarcia Umowy o dostarczenie Lead Magnet zgodnie z Regulaminem. To nic innego jak dostarczenie Ci treści cyfrowej (lead magnet lub newsletter) w zamian za podanie danych osobowych. Informacje o przetwarzaniu danych znajdziesz tutaj.

 W skład szkolenia wchodzi:

 * darmowy e-book z przepisami

 * filmy z nagraniami wykonania

 * dostęp do spotkania Live

Zgarnij darmowego e-book'a

Zapisz się a w zamian otrzymasz link do pobrania darmowego e-book’a z przydatnymi przepisami na ekologiczne środki do sprzątania domu.

Treść e-booka jest przystępna i ułatwiająca późniejszą pracę. Dzięki niemu dowiesz się jak samodzielnie przygotować skuteczną chemię gospodarczą, jakie składniki łączyć ze sobą a jakich lepiej nie. I jakie właściwości ma każdy ze składników. Wiedza na ten temat otworzy przed Tobą nieograniczone możliwości.

Dowiesz się czego potrzebujesz do wytwarzania na własne potrzeby odpowiednich środków sprzątających.

Pomożemy Ci uniknąć niepotrzebnych błędów, które narażą Cię tylko na koszty i zmarnują Twój czas.

Pokażemy Ci sprytne receptury dzięki, którym przestaniesz kupować drogeryjne produkty, w których często płacisz za wodę i jednorazowe opakowanie.

Oszczędź na środkach do czyszczenia i zacznij samodzielnie je tworzyć. 

EKOLOGICZNE – BEZPIECZNE – SKUTECZNE – SAMODZIELNIE PRZYGOTOWANE

Co otrzymasz zapisując się na to szkolenie?

Poza bezpłatnym e-book’iem z przepisami otrzymasz dostęp do filmów prezentujących wykonanie  prezentowanych w e-booku’u środków.

To dodatkowa pomoc w tworzeniu własnych ekologicznych i niedrogich środków do sprzątania. Dzięki tym nagraniom sprawdzisz czy konsystencja się zgadza, czy to co robisz tak właśnie powinno wyglądać. Po takiej dawce wiedzy nie ma mowy o pomyłkach, pytaniach i wątpliwościach.

Szkolenie to jest kompleksową pomocą dla wszystkich tych, którzy chcą wytwarzać ekologiczne i skuteczne preparaty dla własnego użytku. A kto wie, może w przyszłości rozwinie się to u Ciebie w coś więcej.

Dołącz do społeczności Miniwaste i przekonaj się jak prosty i przyjemny jest zrównoważony styl życia. Szanując środowisko, w którym żyjemy wyrażamy też szacunek do samych siebie. A nasz dom, nasza świątynia to najważniejsze miejsce, o które chcemy zadbać. Aby to zrobić nie musimy czekać na odgórne rozporządzenia. Możemy wziąć sprawy we własne ręce i zacząć działać!

Samodzielnie przygotowywane środki do sprzątania to ważny krok ku ochronie miejsca, w którym żyjemy, naszego domu, naszej planety. Pomożemy Ci przejść na zieloną stronę mocy i poczuć ekologiczny powiew świeżości. 

Jest nas coraz więcej i baaardzo cieszymy się z tego. Razem możemy więcej!