Lady Cup

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Bezpieczne dla zdrowia kubeczki menstruacyjne Lady Cup

Wykonane z bezpiecznego sylikonu medycznego i spożywczego, który nie wchodzi w reakcję z ludzkim ciałem. Nie wchłania płynów, dlatego nie wywołuje zmian w naturalnym środowisku pochwy. Ich produkcja odbywa się w ściśle kontrolowanych warunkach, w specjalnym czystym środowisku. Dla kubeczków Lady Cup wydano rekomendację Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Kubeczki menstruacyjne Lady Cup nie uczulają, wykonany z certyfikowanego sylikonu medycznego pozbawionego ftalanów i wolnego od BPA.

Wygoda podczas menstruacji

W zależności od intensywności menstruacji kubeczek może być opróżniany 2-4 razy w dzień i raz w nocy. Sylikon o maksymalnej elastyczności pozwala na łatwe włożenie jak i wyjęcie kubeczka z pochwy. Dzięki wysokiej elastyczności jest też niewyczuwalny i dostosowuje się do unikalnego kształtu każdej z nas.

Uchwyt kubeczka został zaprojektowany i wykonany tak by każda z nas mogła dostosować jego długość do swoich potrzeb i preferencji.

Ekologiczny i ekonomiczny

Przy odpowiedniej konserwacji, to znaczy suszeniu po zakończeniu korzystania z kubeczka, przechowywanie w dołączonym bawełnianym woreczku i odkażaniu, kubeczek może z powodzeniem służyć nawet 10 lat. To oznacza, że przez ten czas jego użytkowniczka nie będzie oddawała do środowiska podpasek i tamponów, które nie podlegają recyklingowi i rozkładają się nawet do 500 lat. Dodatkowo szczęśliwa właścicielka kubeczka menstruacyjnego w czasie jego użytkowania zaoszczędzi pieniądze nie kupując w tym czasie konwencjonalnych produktów higienicznych.

Piękne w swej prostocie

Kubeczki Lady Cup w swej prostej budowie, ułatwiającej aplikację, są po prostu ładne. Kolory o fantazyjnych nazwach i równie kolorowe bawełniane woreczki do ich przechowywania wprowadzą przyjemny akcent podczas menstruacji. Bo dlaczego menstruacja musi kojarzyć się wyłącznie z nieprzyjemnością, dyskomfortem i rażąco białymi, chlorowanymi produktami do higieny intymnej? Lady Cup spowoduje, że ten czas będzie przyjemniejszy, wygodniejszy i bardziej estetyczny. Przypadnie do gustu zwłaszcza tym, które rozpoczynają swoją przygodę i nie chcą stosować produktów, które bardziej kojarzą się z opatrunkiem medycznym niż z kobiecością.

Shopping Cart