Kubki termiczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wstajesz rano, wychodzisz z domu i nie ma Cię do wieczora – czy tak wygląda każdy Twój dzień? Jeśli cały czas poświęcasz na bieganie z jednego miejsca do drugiego, na pewno potrzebujesz odpowiedniego wsparcia w formie ulubionego napoju. Co zrobić jednak, by kawa, herbata, produkt gazowany zatrzymał swoją temperaturę? To bardzo proste – wystarczy wybrać kubek termiczny z oferty naszego sklepu internetowego. Podczas bardzo zajętego dnia, w podróży, na treningu – w każdej sytuacji sprawdzi się po prostu doskonale!

Wsparcie każdego dnia
Szczelny w 100%, izolowany próżniowo (podwójne zabezpieczenie pozwalające na utrzymywanie temperatury), solidnie wykonany ze stali nierdzewnej – takie właśnie cechy sprawiają, że oferowany przez nas produkt spełnia wymagania każdego klienta. Co więcej, przeznaczony jest do wielokrotnego użytku, dzięki czemu możesz się cieszyć świadomością stosowania ekologicznych produktów.

Jaki kubek Ty wybierzesz dla siebie, by móc pić ulubiony gorący lub zimny napój przez cały dzień? Gładki czarny, a także bardziej wzorzyste (motyw tropikalny, liście, w stylu vintage) – wybór jest szeroki!

Shopping Cart