Oleje kosmetyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • Olej z dzikiej róży | Ajeden 30 ml data ważności 12.2023
  • Olej śliwkowy | Ministerstwo Dobrego Mydła 30 ml data ważności 31.12.2023

Świadoma pielęgnacja skóry jest dla Ciebie ważna? Każdorazowo zwracasz uwagę na skład wybieranych w sklepie produktów? Chciałabyś, chciałbyś osiągnąć oczekiwane efekty, stosując jedynie w pełni naturalne środki? Nie mogłaś, mogłeś trafić lepiej! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz oleje kosmetyczne takich marek jak Ajeden czy Ministerstwo Dobrego Mydła, które na pewno doskonale odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wybierz produkt dopasowany do wymagań Twojej cery, stosuj regularnie i z przyjemnością obserwuj rezultaty!

Naturalnie i ekologicznie – świadoma pielęgnacja

Proponowane przez nas oleje powstają na bazie składników jedynie naturalnego pochodzenia, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla używającej ich osoby. Dostosowane są do potrzeb każdego typu skóry- normalnej, trądzikowej, mieszanej czy suchej. Co więcej, możesz je stosować również do pielęgnacji włosów. Pamiętaj – ostrożnie dokonuj wyboru, by zadbać o osiągnięcie oczekiwanych efektów. Jeśli chcesz pomożemy Ci dobrać, skontaktuj się z nami.
Z nasion konopi, wiesiołka, marchwi, dzikiej róży – a jaki kosmetyk z naszego sklepu internetowego Ty wybierzesz, by w odpowiedni sposób zadbać o swoją skórę?

Shopping Cart
Scroll to Top