Hydrolaty ekologiczne

Wyświetlanie jednego wyniku

  • Sale! Hydrolat Ekologiczny Lawenda | Ministerstwo Dobrego Mydła 100 ml data ważności 31.12.2023

Do twarzy, ciała oraz włosów – oferowane przez nas w tej kategorii produkty można stosować w różny sposób, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dostępne hydrolaty, czyli naturalne kosmetyki powstające w ramach destylacji roślin parą wodną, posłużą jako oczyszczający tonik lub mgiełka, nawilżający pokład pod olej do włosów lub wcierka w skórę głowy, a także dodatek do innych domowych kosmetyków (zwłaszcza maseczek z glinki). Bardziej uniwersalnego, a przez to ograniczającego codzienne zużycie produktu nie znajdziesz!

Hydrolaty – oczyszczenie, orzeźwienie, pielęgnacja

Naturalne kosmetyki z naszego sklepu internetowego to najlepszy wybór dla Twojej cery. Pamiętaj jednak, by dokonać zakupu z myślą o typie i potrzebach skóry. Wersja z róży damasceńskiej sprawdzi się przy cerze suchej oraz naczynkowej, lawenda przeznaczona jest do tłustej ze skłonnością do niedoskonałości, a rumianek warto wybrać, gdy ma się cerę alergiczną i wrażliwą. Rozmaryn z kolei można bezpiecznie stosować przy każdym typie.

Rozmaryn, róża, rumianek czy lawenda – a jaki zapach Ty wybierzesz dla siebie, by odpowiedzieć na potrzeby swojej skóry?

Shopping Cart
Scroll to Top